Hymna Krušnohoří
Výběr jazyka
Česky Deutch

Podpořte i Vy obnovu Klínovce

Nejvyšší vrchol Krušných hor - Klínovec - čeká rekonstrukce. I vy můžete urychlit jeho modernizaci, abychom jej již brzy mohli navštěvovat s hrdostí a sebevědomím. Komplex budov horského hotelu a přilehlého okolí bude rekonstruován v období 2005-2010náklady se odhadují na 150 miliónů korun. Obec Boží Dar pro záchranu této chráněné památky založila Nadační fond Klínovec.

Pokud byste chtěli finančním darem podpořit obnovu Klínovce, můžete jej zaslat na níže uvedený účet.Mnohokrát vám děkujeme.  

Za obec Boží Dar a za Nadační fond Klínovec Ing. Jan Horník 

www.bozi-dar.cz

Za O. S. Antikomplex Mgr. Petr Mikšíček 

www.zmizelesudety.cz

Název účtu: Nadační fond Klínovec

Číslo účtu: 19-0804125319/0800

Diskuse

[1]  Petr Strupl, mail

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na nějaké aktuální informace ohledně rekonstrukce areálu na Klínovci. Je účet pro nadační fond Klínovec aktivní? Kolik už se vybralo? Ohledně rekonstrukce jsem na internetu našel pouze něco o opravě kazetového stropu a opravě vodovodu nebo “splaškosvodu“, potom zprávy o předpokládaných nákladech na rekonstrukci věže (2, 5 nebo 8 mil.Kč) a celkové náklady 150 nebo až 200 mil.Kč. Před týdnem jsem se vrátil ze své první návštěvy Krušných hor a Klínovce(4.7.2009). Byl jsem nadšen krásnou přírodou, dobrými lidmi a božským klidem – Krušné hory opravdu nejsou tak zdevastované. Průvodce mi tam dělala kniha Petra Mikšíčka a edice „Země světa“. Autorům děkuji a těm horám bych to chtěl nějak oplatit. Chtěl jsem poslat nějaké „penízky“ a zajímalo mě zdali ten projekt ještě žije. Nějaké snahy o čerpání EU fondů jsem našel na stránkách Božího Daru, ale skoro nic ohledně Klínovce. Věnují se tomu ještě někde jinde na internetu? Díky za vše co už děláte:)

Vložit nový příspěvek

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků EU v rámci iniciativy Společenství INTEREG IIIA