Hymna Krušnohoří
Výběr jazyka
Česky Deutch

Funkční prvky webových stránek Znovuobjevené Krušnohoří

  Co vše můžete v rámci stránek dělat?

Uživatelská registracePokud se zaregistrujete jako uživatelé, tak můžete psát komentáře pod jakékoliv příspěvky a do diskusních för. Můžete se přes ně na cokoliv zeptat.

KomentářeKontaktování uživatelůPokud budete chtít napsat komentář k nějakému článku nebo odpovědět na otázku, zobrazí se Vaše odpověď vlevo dole na Homepage pod rubrikou Poslední komentáře.

Pokud byste sami rádi vznesli dotaz, učiňte tak vstupem do diskuzního föru, které je u každé obce v menu Obce. Váš dotaz se potom zobrazí u vybrané obce a také na Homepage vlevo dole pod rubrikou Nová témata.

Další možností je kontaktovat další uživatele, kteří jsou online. Když kliknete na jméno uživatele a zvolíte záložku Kontakt, tak mu můžete napsat email. Sami si ale v nastavení Vašeho osobního formuláře musíte nastavit možnost Osobní identifikační formulář. Potom budou moci uživatelé psát i Vám.

VyhledáváníVyhledávání titulů ve fotogaleriiVyhledávání na stránkách je velmi pokročilé.

Zadáte-li hledaný řetězec, můžete si výsledek nechat vyfiltrovat buď v textech - nastaveno jako defaultní - nebo kliknutím na záložku Fotogalerie také vyhledat konkrétní fotografii. Stejně tak kliknutím na záložku Uživatelé můžete hledat v uživatelích.

Další možností je hledat By location - tedy podle PSČ. Tato funkce ale zatím není plně funkční.

   

FotogalerieStromová strukurra FotogalerieFotogalerie je páteří stránek. Nabízí nejvíce možností.

Každé album můžete hodnotit kliknutím na hvězdičky. Stejně tak můžete hodnotit i jednotlivé fotografie. Pod každou stránkou s alby či náhledy fotografií najdete stromovou strukturu galerií pro vaši lepší orientaci. Když kliknete na čtvereček před názvem alba, tak se Vám album rozbalí. Velmi důležité je okénko pod tímto stromem.

Fullscreanová prezentace

To Vám umožňuje fullscreanovou prezentaci snímků - automatické promítání galerie. Pro tuto prezentaci jen nutné stáhnout a nainstalovat Java aplet. Stahuje se automaticky. Pouze potvrďte stahování i instalaci. Na uživatelské formuláři si potom můžete nastavit prodlevu mezi jednotlivými fotografiemi a barvu pozadí.

PrezentaceTato možnost Vám umožní velmi pokročilou formu prezentace. Týká se to hlavně rozměrů fotografií, prodlev a způsobu prolínání. Velmi příjemný nástroj.

Tak, s chutí do toho J

Diskuse

Vložit nový příspěvek

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků EU v rámci iniciativy Společenství INTEREG IIIA