Hymna Krušnohoří
Výběr jazyka
Česky Deutch

Vítáme na stránkách www.znkr.cz dvě významná krušnohorská občanská sdružení: Jde o Nejdek a O.S. Abertamy.

Stránky Mozaiky krušnohorské kultury si do vínku daly být křižovatkou pro všechny, které zajímá minulost a současnost Krušných hor. Jde nejen o propagaci hor, ale také o podporu činnorodým lidem. Proto tyto stránky nabízejí i možnost občanským sdružením a dalším uskupením, vytvořit si vlastní internetovou prezentaci přímo zde. Čím více zde bude zapojeno sdružení a lidí, tím více budou stránky navštěvovány. Stránky tak budou nabývat na důležitosti a zajímavosti. Mohou se tak stát skutečnou křižovatkou pro obnovu krušnohorské krajiny a kultury.

Proto jsme rádi, že sdružení Jde o Nejdek a Občanské sdružení Abertamy se rozhodla pro vstup do komunity krušnohorských nadšenců. Vítejte :-)

Pokud máte také zájem se spojit dohromady pod www.znkr.cz, tak se stačí ozvat na email [email protected] Za využívání redakčního systému a za hosting stránek nezaplatíte ani korunu.

Redakční systém Shark Vám umožní vkládat články, fotografie, hudební a video položky. Založit si můžete vlastní fotoalbum. Informovat veřejnost můžete také pomocí Aktualit na Homepage a Událostí v Kalendáři akcí.

Diskuse

Vložit nový příspěvek

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků EU v rámci iniciativy Společenství INTEREG IIIA