Hymna Krušnohoří
Výběr jazyka
Česky Deutch

ZNOVUOBJEVENÉ KRUŠNOHOŘÍ získalo ocenění KULTURNÍ UDÁLOST KARLOVARSKÉHO KRAJE v roce 2006

Instalace v Karlových VarechDíky vašemu zájmu o výstavu, knihu, kalendář a internetové stránky a rozhodnutí pro tento projekt hlasovat v anketě Mladé Fronty, se Znovuobjevené Krušnohoří stalo kulturní událostí roku v Karlovarském kraji.

Děkujeme vám všem moc za důvěru.

Hlavní dík patří obci Boží Dar, která rozjezd celého projektu umožnila, Nadačnímu fondu Klínovec, nositeli vzniku výstavy, Službám Boží Dar, s.r.o, která vydala knihu. Všichni dohromady dali důvěru mému počínání a snad jsem se jim za to odvděčil kvalitní prací.Veliký dík také patří kamarádovi programátorovi Marku Sotákovi, který zdarma postavil tento web a dlouhodobě se o něj stará.

Osobně bych chtěl poděkovat panu starostovi Janu Horníkovi, paní Mílé Švehlové, která mi ve všem poctivě pomáhala a taky kamarádovi z Německa Ulimu Möckelovi z Schöneheide, nejskalnějšímu fanouškovi.

Dále paní Ivě Králové z Infocentra Boží Dar za péči o knihu a kalendář.

Dále bych rád poděkoval Johaně Kratochvílové, dvorní grafičce, která celému projektu vdechla krásnou tvář. Kolegovi Ondrovi Matějkovi z Antikomplexu za milou spolupráci při diskuzích v různých městech Krušnohoří.

A neposlední dík patří všem milým sběratelům, bez kterých by projekt nikdy nevznikl.

PM

Diskuse

Vložit nový příspěvek

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků EU v rámci iniciativy Společenství INTEREG IIIA