Hymna Krušnohoří
Výběr jazyka
Česky Deutch

Poslechněte si přednášku o proměnách a zajímavostech krušnohorských obcí.

( 6.11.2007 / Mikšíček ) Dne 20. 10. 2007 proběhla přednáška v jáchymovské mincovně na téma Znovuobjevené Krušnohoří. Už dlouho jsem něco takového chtěl nahrát a upravit to do webové přednášky. No a nyní se to konečně podařilo.

Takže pokud máte zájem a čas, tak si poslechněte hodinu a třičtvrtě dlouhou přednášku doplněnou fotografiemi a fotodvojicemi, které přesně odpovídají tématu, o kterém se právě mluví.

K dnešku je 50 minut záznamu doprovozeno fotografiemi. Zbytek dodělám, až bude zase trochu času. Ale je to děsně práce. Třeba až budu někdy nemocný. Ale už jsem dlouho nebyl doma pod duchnou.....

Jinak pokud se Vám na poprvé neobjeví lišta flashplayeru a fotografie, klikněte znovu na Homepage a znovu na příspěvek. Potom se vám jistě prezentace načte.

PM celý článek


Proběhla přednáška v jáchymovské mincovně. Její internetová podoba bude na webu co nevidět.

( 5.11.2007 / Mikšíček ) Na povídání příšlo spousta lidí - odhadem asi 70 duší.

Doufám, že se vám povídání líbilo. Celé jsem to nahrál a časem se povídání o Krušných horách objeví i na internetu ve formě prolínačky s komentářem.

Přednášku si tak bude moci kdokoliv pustit "ze záznamu". celý článek


Promítání a povídání v karlovarské knihovně 16. 2. bylo nejmilejším setkáním přátel projektu Znovuobjevené Krušnohoří

( 1.6.2007 / Mikšíček ) obecenstvo v knihovněNa promítání a diskuzi přišlo opravdu mnoho lidí. Zatím nejvíce, co jsem zažil.

V Ostrově v říjnu 2005 přišlo 20 lidí, do Horní Blatné v květnu 2006 30 lidí a do Karlových Varů přišlo kolem 100 návštěvníků.

Asi se na návštěvnosti projevil fakt,... celý článek